Przekaż nam 1% podatku!

//Przekaż nam 1% podatku!

Jeśli lubisz z nami jeździć w góry, z nami spędzasz wolny czas i chętnie bierzesz udział w wyjazdach organizowanych przez nasz Oddział to zachęcamy Cię do wsparcia naszej organizacji.

Od 2009 r. Oddział Jaworzno Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego posiada status organizacji pożytku publicznego. Otrzymane środki finansowe z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych w całości przekazujemy na działalność statutową naszej organizacji.
Dzięki 1% dofinansowujemy wyjazdy w różnorodne i ciekawe miejsca, a oferta naszych wycieczek górskich jest atrakcyjna cenowo. W tym roku i Ty możesz nam pomóc!

Jak to zrobić? Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym za 2020 r. wskażesz, że 1% podatku chcesz przekazać właśnie naszej organizacji. W odpowiedniej rubryce wpisz nasz numer KRS: 0000068103 oraz kwotę będącą 1% wyliczonego podatku.

W tym roku możesz również skorzystać z programu do rozliczenia podatku dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Jaworznie, który umożliwia przekazanie 1% m.in. naszej organizacji: www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-jaworznie.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nie zatrudniamy pracowników, działamy na zasadzie wolontariatu.

W organizowanych przez nas wyjazdach uczestniczyć mogą wszyscy lubiący aktywnie spędzać swój wolny czas. Oferujemy wyjazdy w różne pasma górskie zarówno Polski, Słowacji jak i Czech. Nasze wycieczki są urozmaicone i ciekawe pod względem krajobrazowym, przyrodniczym i geograficznym. Uczymy poszanowania przyrody i właściwego zachowania na szlakach górskich. Członkowie naszej organizacji aktywnie uczestniczą w planowaniu i organizowaniu wyjazdów.

Prezes oraz członkowie Zarządu
Oddziału Jaworzno
Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

Zachęcamy również do pobrania plakatu w formacie pdf.

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.