Wielka Fatra – Drieňok

/Wielka Fatra – Drieňok
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka Fatra – Drieňok

11 lipca 2020 @ 05:30 - 23:00

Čremošné – Drieňok – Rakša

 

Drieňok (1268 m n.p.m.) to szczyt położony w południowo-zachodniej części grupy górskiej Wielkiej Fatry. Stoki tego szczytu są strome z różnorodnymi formacjami skalnymi z głębokimi żlebami z wyraźnymi stożkami piargowymi u wylotu. Masyw w całości porośnięty jest lasem i leży w obrębie Parku Narodowego Wielka Fatra, natomiast kopuła szczytowa wraz ze stokami południowymi i zachodnimi objęta jest rezerwatem przyrody.

 

Cena wyjazdu:

młodzież szkolna – 50,00 zł

członkowie PTT – 55,00 zł

pozostali – 65,00 zł

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odmowy uczestniczenia w wycieczce osobom, których stan zdrowia będzie budził wątpliwości (np. podwyższona temperatura ciała).

 

Zapisy przyjmujemy: od wtorku do piątku pod nr tel. 506 822 381, za pośrednictwem poczty elektronicznej: ptt.jaworzno@gmail.com oraz w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00 w siedzibie Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 35.

 

UWAGA! Pierwszeństwo dla członków PTT. W przypadku nieodwołania udziału w wyjeździe do 9 lipca 2020 r. zgłaszający się ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 20,00 zł.

Z uwagi na trwający stan epidemii każdy uczestnik wycieczki ma obowiązek przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest posiadanie maseczki oraz zasłanianie ust i nosa w busie, a na trasie wycieczki zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy uczestnikami. Prosimy aby w organizowanych wycieczkach uczestniczyły tylko osoby zdrowe, które w ciągu ostatnich 2 tygodni nie były za granicą. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przed wyjazdem będziemy kontrolować temperaturę uczestników przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby o podwyższonej temperaturze, powyżej 38 stopni i z objawami chorobowymi, nie będą mogły wziąć udziału w wycieczce. Uczestnik wycieczki zapisując się wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Wyjazd 11 lipca 2020 r. (sobota) o godz. 5:30 z Jaworzno Centrum.

 

Zaproszenie do pobrania w formie pdf: Drienok

Szczegóły

Data:
11 lipca 2020
Godzina:
05:30 - 23:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,