Barania Góra – Beskid Śląski

/Barania Góra – Beskid Śląski
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Barania Góra – Beskid Śląski

27 czerwca 2020 @ 06:00 - 23:00

Wisła Malinka – Gawlas – Barania Góra – Kubalonka

Barania Góra (1220 m n.p.m.) to drugi pod względem wysokości szczyt pasma Beskidu Śląskiego. Na zachodnim stoku znajdują się źródła Białej i Czarnej Wisełki. Szczytowe partie góry wraz z  obszarem źródliskowym Wisły objęte są rezerwatem przyrody „Barania Góra”. Góra ta jest doskonałym punktem widokowym. Z wieży widokowej dostępna jest panorama obejmująca Beskidy: Śląski, Mały, Makowski i Żywiecki, Tatry, Góry Choczańskie, Małą Fatrę, Góry Strażowskie, Jaworniki oraz Beskid Śląsko-Morawski.

 

Cena wyjazdu:

młodzież szkolna – 35,00 zł

członkowie PTT – 40,00 zł

pozostali – 50,00 zł

 

UWAGA! Organizator zastrzega sobie prawo zmiany trasy wycieczki oraz odmowy uczestniczenia w wycieczce osobom, których stan zdrowia będzie budził wątpliwości (np. podwyższona temperatura ciała).

 

Zapisy przyjmujemy: od wtorku do piątku pod nr tel. 506 822 381, za pośrednictwem poczty elektronicznej: ptt.jaworzno@gmail.com oraz w czwartki w godz. od 17:00 do 18:00 w siedzibie Oddziału przy ul. Grunwaldzkiej 35.

 

UWAGA! Pierwszeństwo dla członków PTT. W przypadku nieodwołania udziału w wyjeździe do 25 czerwca 2020 r. zgłaszający się ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 20,00 zł.

Z uwagi na trwający stan epidemii każdy uczestnik wycieczki ma obowiązek przestrzegania aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest posiadanie maseczki oraz zasłanianie ust i nosa w busie, a na trasie wycieczki zachowanie 2 metrów odstępu pomiędzy uczestnikami. Prosimy aby w organizowanych wycieczkach uczestniczyły tylko osoby zdrowe, które w ciągu ostatnich 2 tygodni nie były za granicą. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich przed wyjazdem będziemy kontrolować temperaturę uczestników przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby o podwyższonej temperaturze, powyżej 38 stopni i z objawami chorobowymi, nie będą mogły wziąć udziału w wycieczce. Uczestnik wycieczki zapisując się wyraża zgodę na pomiar temperatury.

Wyjazd 27 czerwca 2020 r. (sobota) o godz. 6:00 z Jaworzno Centrum.

 

Zaproszenie do pobrania w formie pdf: Barania Góra

Szczegóły

Data:
27 czerwca 2020
Godzina:
06:00 - 23:00
Wydarzenie Tagi:
, ,