1% – przekaż go PTT Jaworzno!

//1% – przekaż go PTT Jaworzno!

Jeśli lubisz z nami jeździć w góry, z nami spędzasz wolny czas i chętnie bierzesz udział w wyjazdach organizowanych przez nasz Oddział to zachęcamy Cię do wsparcia naszej organizacji. Od 2009 r. Oddział Jaworzno Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego posiada status organizacji pożytku publicznego. Otrzymane środki finansowe z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych w całości przekazujemy na działalność statutową naszej organizacji. W tym roku i Ty możesz nam pomóc!


Jak to zrobić? Wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym za 2017 r. wskażesz, że 1% podatku chcesz przekazać właśnie naszej organizacji. W odpowiedniej rubryce wpisz nasz numer KRS: 0000068103 oraz kwotę będącą 1% wyliczonego podatku.

W tym roku możesz również skorzystać z programu do rozliczenia podatku dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, który umożliwia przekazanie 1% m.in. naszej organizacji:

kliknij tutaj

A jeśli jeszcze nie miałeś okazji z nami przemierzać górskich szlaków to zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej lub naszego profilu www.facebook.com/ptt.jaworzno gdzie zamieszczamy informację o wyjazdach. Jeśli chcesz do nas dołączyć zadzwoń lub napisz!

Do zobaczenia na górskich szlakach!

 

Prezes oraz członkowie Zarządu
Oddziału Jaworzno
Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

 

do pobrania również plakat: 1procent – PTT Jaworzno

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.